Коли настали холоди, до нас почастішали звернення з проханням допомогти тому чи іншому бездомному.
Результат у всіх бездомних однаковий — вони опинилися на вулиці, на самоті.
АЛЕ ті причини, через які вони потрапили в цю ситуацію — часто різні.
Щоб по справжньому допомогти людині вибратися з того болота, в якому вона опинилася, потрібно допомогти їй у вирішенні саме проблеми через яку вона живе на вулиці.
На наш погляд, основні види причин бездомності:
-алкоголізм (втрата роботи, майна)
-невміння формувати соціальні зв’язки, частіше за все, через складний характер (в результаті, порушені відносини з сім’єю, відсутність друзів)
І якщо у випадку з алкоголізмом алгоритм допомоги повинен бути одним — надання можливості пройти курс реабілітації.
То в разі, коли діти виганяють старих батьків на вулицю, іншим — повернути за допомогою поліції батьків додому.
А якщо людина через проблеми зі здоров’ям втратила роботу і житло, можна її підлікувати і допомогти працевлаштуватися. І т.д.
Ось, список питань, які допоможуть вам діагностувати проблему людини та захистити себе від можливого зараження вошами, туберкульозом та ін.
1. Історія людини. ЯК вона опинилася в такому становищі? (Чи є алкогольна залежність)
2. Чи є родичі / друзі, які готові допомогти йому? (завжди класно заручитися допомогою ще когось)
3. Чи є документи і які саме?
4. Якщо є інвалідність, то в зв’язку з яким захворюванням?
5. Чи сидів в тюрмі?
6. Чи немає зараз проблем з законом? Чи не знаходиться зараз в розшуку?
7. Чи хворів на туберкульоз? Коли останній раз робив флюрограмму?
8. Є якісь інші захворювання, про які ми повинні знати? Короста, воші, епілепсія, хронічна астма (потрібно буде постійно купувати балони з ліками) …
9. І НАЙГОЛОВНІШЕ ПИТАННЯ: чи хоче людина кардинальним чином змінити життя? Або їй просто необхідний нічліг, харчування, одяг, робота?
Нехай Бог допомагає вам допомагати іншим!
» Родом я сам із Сум. Після армії пішов на завод ім.Фрунзе ковалем працювати, потім, коли його закрили, займався…
Читати далі →В перші дні року всі намагались поділитись щасливими звітами про результати роботи в незабутньому 2020 році. Ми теж підвели підсумки,…
Читати далі →Коли від усвідомлення того, що робиш правильну справу, спокій перекриває втому (чого і всім бажаємо) 🙂 Вирішили поділитись з вами одним…
Читати далі →Одна із небагатьох київських лікарень, звідки не викидують людей на вулицю, наче непотріб — лікарня біля метро Університет. Волонтери…
Читати далі →В такі моменти розумієш, що ти не один, бо відчуваєш підтримку з боку інших людей, яким теж не байдуже… Позавчора Мария…
Читати далі →Серце радіє, коли бачиш, як люди, котрі певний час свого життя були зосереджені тільки на собі та своїх інтересах, в…
Читати далі →На офіційному порталі Києва Київською міською радою (Київська міська державна адміністрація) опубліковано оновлений перелік адрес пунктів обігріву, які розпочали роботу…
Читати далі →Серце радіє за кожного волонтера, якій відвідує ДМ. Щиро дякуємо Лилия Малик (Liliia Malik) за вірність та сталість у готуванні їжі в…
Читати далі →Сьогоднішня подяка Анні Давиденко. Саме вона 8 місяців назад привезла до нас Наталку, яка з часом стала частинкою команди. Після…
Читати далі →Там знаходиться Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів, ми туди направили Сергія в жовтні. Виявляється, не все у нас в…
Читати далі →Вівторок видався напрочуд щедрим на емоції! Дружній колектив Дім Милосердя Київ завітав у гості до HappyHome. Чи є слова, які…
Читати далі →“Справа в тому, що у мене немає дому…”. Частина перша “Справа в тому, що у мене немає дому…”. Частина друга…
Читати далі →