Юрій Іванович Віноградов

помощь бездомным

Виноградов Юрій Іванович 1955 р.н., бездомний.
Народився в м Новій Каховці Херсонської області, потім переїхав в м Макошин, Чернігівської області. Після школи закінчив сільськогосподарський технікум, потім армія.
Після армії відучився в маріупольській морехідці на котельного машиніста. Працював, жив як усі.
У 1986 захворів на ревматизм у важкій формі. З роботи звільнили за станом здоров’я. Через постійні болі став пити, потім зв’язався з поганою компанією. Пограбували ощадкасу, взяли три тисячі, через три дні зловили, на шість років посадили …
Коли відбував увязнення, познайомився з жінкою за листами, вона стала їздити до нього на побачення і скоро прямо на зоні, вони розписалися.
Після звільнення намагався відновитися, але нічого не вийшло — сів ще раз. Коли вдруге посадили, дружина подала на розлучення.
Під час відсидки, померла спочатку мати, потім брат. Будинок розікрали, він розвалився.
На зоні стався інсульт і його актирувати (достроково звільнили за станом здоров’я), щоб не помер в зоні і адміністрації не було зайвого клопоту.
Одна рука не працює, ходити важко, говорити важко, посміхнутися не може.
Привезли в київську лікарню, звідки його теж при першій же можливості випхали на вулицю.
Сидів на лавці, думав, де взяти мотузку, щоб повіситися. Побачив з вікна сусід по палаті, що Юрій нікуди не йде і подзвонив в Будинок Милосердя Київ. Зараз він там, живе, приходить до тями ….