Є питання...

Потрібна ваша думка!

Коротко суть викладеної статті наступна: в Данії бездомного оштрафували за те, що він спав в публічному місті.
Там же і їв і в туалет ходив.

Адвокат оштрафованого каже, що підзахисному не вистачило місця в церковному притулку і саме тому від не зміг уникнути своєю поведінкою поганого впливу на оточуючих…

В Україні всі розуміють які потенційні ризики для здоров’я оточуючих несуть бездомні: туберкульоз, шкірні захворювання, грибкові інфекції, воші і т.п.
Окрім цього є неприємна естетична складова такого явища, як бездомність: запах сечі, неохайний вигляд, жебракування та ін.

І якщо дехто з бездомних усвідомлює які складнощі він несе оточуючим і сам хоче вибратись з вулиці – просить про допомогу, погоджується на умови, за якими допомога надається, то є і інша категорія бездомних (таких, мабуть, більшість) – їх влаштовує асоціальний спосіб життя і міняти вони нічого не хочуть, їм плювати на суспільство, в якому вони існують.

Друзі, висловте будь ласка вашу думку: чи є сенс криміналізувати бездомність яку людина свідомо вибирає за спосіб життя і доставляє тим самим проблеми оточуючим? (може таким чином у декого з бездомних з’явиться мотивація поміняти життя)

Чи особистий вибір бути бездомним є проявом свободної волі людини?

https://www.dr.dk/…/foerste-sag-om-utryghedsskabende-lejr-h…

Помоги бездомномуНакорми голодного Suka Zhizn Спільнота Святого Егідія — Comunità di Sant’Egidio Міністерство юстиції України , Fedor Gerasimov цікаво і вашу думку теж почути

СТАТТЯ ТУТ