Будівництво шелтеру 2023

З 2020 року “Дім Милосердя Київ” мав власний шелтер в Андріївці Макарівського р-ну. Там постійно проживало до 20 людей. Так як потребуючих ставало все більше, то ми планували будувати ще один дім. Та почалася війна. Внаслідок ворожого обстрілу шелтер було зруйновано. Нажаль, він не піддається відновленню. Уцілілі підопічні в основному були направлені до державного пансіонату для бездомних, а частина проживає в квартирах, які ми для них винаймаємо.

Навесні 2023 чеські друзі з Diakonie ČCE профінансували купівлю земельної ділянки в Погребах, Броварського р-ну. Ця локація зовсім поруч з Києвом, до неї швидко і зручно добиратися. Ми мали кошти на підсипку ділянки, купівлю вагончика і туалету, будівництво великої альтанки і забору. Все це було зроблено.

Внаслідок збройної агресії росії бездомних похилого віку та бездомних інвалідів стає все більше, серед них з’явилася окрема категорія – кому ворог зруйнував помешкання.

Наша мета допомогти таким людям. Дати їм прихисток і гідні умови життя. Це ті люди, які не здатні самі про себе попіклуватися. Шелтер “Дому Милосердя Київ” саме для них. За рік ми надаємо комплексну допомогу близько 100 бездомним, часткову – кільком тисячам. Вони знаходяться у нас тимчасово, так як власний шелтер зруйновано. Ми хочемо побудувати дім, де зможе постійно перебувати 30 бездомних похилого віку та бездомних з ознаками інвалідності.

Якщо тобі близьке наше бачення, то долучайся!

Для збору коштів ми відкрили окремий рахунок:

UA653052990000026000015020454

Картка Приват Банк: 4246 0010 0450 2120 (Шемігон Ігор Володимирович)