Дорогоцінна посмішка!

Кожен, хто хоч раз навідувався в наш притулок в 13му, знає дядю Толю. Він завжди всіх радо зустрічає та дбайливо піклується.

Цей жвавий, турботливий, чуйний мужчина потрапив у важкому стані до Дому Милосердя ще восени 2019 року. Його історію можна прочитати тут. Його ноги й досі потребують регулярних процедур та перев’язок, але, не зважаючи ні на що, він вже давно став частиною нашої команди — щодня готує різноманітні смачні страви для тих, з числа яких був колись і сам. Дядя Толя допомагає новоприбулим адаптуватись до домашніх умов притулку; маючи гіркий досвід лікування серйозних трофічних язв, щодня обробляє рани підопічним з подібними проблемами; до всього ставиться відповідально. Він є яскравим прикладом правильної ресоціалізації!

Отож, наша команда одноголосно прийняла рішення допомогти дяді Толі посміхатись «на всі 32» 🙂
Дякуємо Roman Stepanenko  за супровід, турботу та велике відкрите серце!!! А також, Комарчук Світлані та Вороніній Ірині Євгенівні за виділений час, майстерно виготовлену «посмішку» та за  розуміня ситуації!

Завдяки цим чуйним, добрим, щирим людям ця радість вийшла до смішного недорого (оплата матеріалів, які покрив один із друзів Дому Милосердя).

Що виходить?! Те, що обійшлось дешево, дуже дорого коштує!

Дякуємо Вам за ВАШІ ЖЕРТОВНІ СЕРЦЯ!!! Разом з Вами ми маємо змогу давати значно більше ніж просто «робота»!!!

#ДімМилосердяКиїв #бездомні #безпритульні