Міжнародний День людей похилого віку!

Сьогодні у світі відзначається Міжнародний День людей похилого віку!
Цікава присвята, чи не так? Вона викликає роздуми про швидкість плину часу; про своїх бабусь, дідусів; про батьків, котрі й самі вже бабусі і дідусі; про майбутнє… Хтось на мить уявить себе із сивиною та зморшками загорнутим біля віконця з кухликом гарячого чаю. Хтось іронічно уявить себе десь в трамваї з авоською, докірливо хитаючим головою та похмуро оглядаючи гомінку, безтурботну молодість.

А чи думає хтось, що на старість може залишитися самотнім, залишеним, обманутим, беззахисним, хворим, знесиленим… безхатнім… восени..?

У такий день не хочеться згадувати обставини, за яких до притулків потрапила більшість наших сивочоликів, АЛЕ серце радіє усмішкам на їх обличчях та кожній здобутій разом перемозі! Ми бажаємо кожному міцного здоров’я, затишку, спокою! Бажаємо і робимо для них все, що в наших силах!

Нам дуже хочеться, щоб кожна людина була щасливою в своїй родині, в своєму домі! А найбільше — старенькі, бо з часом потребують все більше уваги, любові та турботи. Саме тому допомога пріоритетно надається їм!

Дорогі наші друзі, колеги, партнери! Ми з радістю повідомляємо, що запустили свою сторінку на «Patreon»!
Якщо тобі боляче дивитись на бездомних бабусь і дідусів; якщо твоє серце палає порятунком їх від холоду, голоду, болю та безіменної смерті на вулиці; якщо ти підтримуєш щоденний труд колективу «ДМ Київ» і хочеш стати його невід’ємним учасником, перейди за посиланням, обери рівень, що відповідає поклику твого серця, слідкуй за новинами, розповідай про це друзям!
Ми потребуємо твоєї підтримки! Допоможи нам допомагати іншим! Стань патроном, який влучає в саме серце проблеми!