Возз’єднання родини!

З великою радістю ділимось надзвичайно важливою подією!

Одну з наших підопічних, 72-річну Віру Семенівну Токолову донька Єлена, яка з сім’єю живе в Самарі, забрала до себе. Переїзд був дуже важким як для Єлени та Віри Семенівни так і для всієї команди ДМ Київ, оскільки на кордоні з Росією нашу бабусю тримали понад 9 годин, щоб встановити мету візиту… Коли нам сповістили, що наша підопічна вже в на шляху до Москви, всі полегшено зітхнули і подякували Богу! Ще більш приємною новиною було те, що мама і донька нарешті зустрілись, що багаторічні поневіряння Віри Семенівни завершились родинним теплом! Останнє отримане повідомлення Єлени було вкотре пронизане словами подяки за маму. Вона поділилась радістю, що нарешті правнучка познайомилась з прабабусею.

 

Чи є кращий стимул? Коли всі вкладені зусилля, фінанси, праця приносить подібні плоди – відкривається нове дихання, зміцнюються руки, груди переповнює віра!

 

Команда Дому Милосердя дякує кожному, хто долучився до цієї справи!

 

В наших притулках 34 підопічних, і всі вони радіють за Віру Семенівну. Дай Боже і їм знайти родинні відносини будь то серед їх рідних, чи в сім’ях, хто прийме їх до свого родинного кола.

 

Для вкладу в діяльності «Дім Милосердя Київ» можна обрати один із зручних способів:

— запропонувати не грошову допомогу (волонтерство, забезпечення продуктами харчування, ліками, засобами гігієни, нижньою білизною, технікою, пальним, організацією дозвілля та ін.) можна написавши нам; переводом коштів використовуючи розділ «Допомогти».