Яким був для нас 2020?

В перші дні року всі намагались поділитись щасливими звітами про результати роботи в незабутньому 2020 році.

Ми теж підвели підсумки, але скромно виклали їх тут «без коментарів».

Перепрошуємо, наші друзі — виходить, що ми сховали від вас цю інформацію, адже це і ваші результати!

В період карантину ви продовжували жертвувати кошти на допомогу стареньким бездомним, а значить ваша турбота — не просто швидкоплинний емоційний порив, але самовіддана посвята!

Лише державна «мовчанка» завдила допомогти більшій кількості людей — будинок соціального піклування був закритий для прийому, а наші притулки були перезаповнені навіть з врахуванням розширення. Проте значно більша кількість людей змогла отримати медичну допомогу завдяки цільовим пожертвам та переданим медикаментам.

Кількість звернень, та наданих консультауій красномовно свідчать про те, що разом нам вдалось привернути увагу громадськості до проблеми бездомних і небайдужих стає все більше.

Ховаючи замерзлі руки від морозу, танцюючи на місці, щоб зігріти ніжки, зігрійте серце думкою, що 55 чоловік не замерзли цієї зими, але знайшли дах над головою і затишок сімейного кола і більше ніколи не повернуться на вулицю, до смітників.

А ще!!! Ми з вами змогли!!! Ми це зробили!!! Ми придбали «будинок для покинутих батьків» — «Гавань»! І зараз там мирно ведуть господарство 12 підопічних поважного віку, в тому числі, з особливими потребами.

Коли доводиться бачити дерево з великою кроною, рясними плодами, звичайно, виривається захоплення! Ми знаємо, що розкіш крони залежить від здорового, потужного кореня. Ви — те коріння! Своїми плодами ми завдячуємо Вам!