Жолудь Наталія переїжджає в новий "дім".

Сьогоднішня подяка Анні Давиденко. Саме вона 8 місяців назад привезла до нас Наталку, яка з часом стала частинкою команди. Після адаптації, відновлення, Наталка почала допомагати таким же, якою була сама – готувала підопічним, слідкувала за дотриманням правил та підтримувала порядок. Була справжньою господинею, неначе в своїй власній оселі.

І от, сьогодні настав день світлої туги прощання: Анна не просто підтримувала весь цей час Наталку, а й забрала її у власний будинок на Черкащині.

Ще за тиждень до від’їзду Наталка мрійливо казала, що заведе курочок для початку, а потім можна й серйозніше господарство вести. Переживала, щоб церква була поряд.

Мрії мають здійснюватись!

Наталка тепер житиме, як повноцінна господиня в домі, де з неї вже ніхто не буде знущатись. Маючи на руках відновлені документи зможе підшукувати роботу. Буде ходити до церкви і свідчити про те, як Бог змінив її життя.

Цієї прекрасної, чудесної, радісної події в сонячний яскраво-осінній день могло б і не бути якби не Анна та ваша підтримка!

Цей яскраво-осінній день міг просто пройти і стати одним із безлічі. АЛЕ Анна, ДМ і ТИ зробили для Наталки цей день відправним пунктом в нове життя!

Наша мрія, щоб такі історії виживання, які починаються із сірої сирості, затхло-холодної буденності, відчайдушної безнадійності, закінчувались світлом в погляді на майбутнє, простором для мрій, ароматом затишку в оселі, гомінким щастям в рідних стінах.

І доки ми всі, як один, прикладаємо зусилля для того, щоб змінити життя таких людей, наші мрії реальні!