Богдашко Віктор Павлович

Родом я із смт Дубов’язівка Конотопського району Сумської області. В 1956 народився.

В Київ переїхав у зв’язку з роботою бо був доволі непоганим механіком. А житло втратив через дурницю. В 90-х з дружиною «воювали». Єдиним виходом було квартиру розміняти. Я на той час бізнесом займався, тому не квартиру взяв, а гроші на розвиток. Друг, товариш, колега, з яким бізнес ділили, вкрав все. Отак я вже більше 10 років на вулиці.

Є у мене і доця, і внучата є, але чотири роки назад перестали спілкуватись. Не знаю чому.

Мені б зиму в теплі пережити  (Суздальску ж закрили), бо якось в -2 під храмом стояв з ногами промокшими (не думав, що це небезпечно) і ступні відморозив. Вже 6 років не гоїться. В лікарнях навіть перев’язки не завжди роблять. А у мене ж ще й документи вкрали, коли я біля магазину спати ліг між машинами, щоб видно не було.

Без документів ні пенсії не отримати, ні медичної допомоги. Живий, але ніби мертвий…

 

На початку тижня Віктора Павловича милосердні люди привезли з Оболоні. Перші кроки по відновленню документів вже зроблено. Але те, що на даний момент вкрай необхідне —  хірургічне втручання, оскільки на одній нозі явні ознаки гангрени.

Якщо ти хірург і хочеш допомогти або знаєш хірурга, який може допомогти, або можеш оплатити хірурга… маєш необхідні медикаменти – зв’яжись з нами!

Інші історії