Кирилов Сергій Олександрович

Вирішення проблеми бездомності – це Дім!

26 квітня з вулиці забрали Кирилова Сергія Олександровича. 64 роки. Народився в Донецькій області (шахта «Червона зірка»). Далі з мамою перебралися на Рівненщину. Має всі документи, навіть посвідчення волонтера «Інформаційного центру Майдану». В столицю приїхав в 2014 після смерті співмешканки. Після Революції працював на складі товарів для бійців АТО, ще де доводилось — різноробочим. В 64 не має необхідного стажу для отримання мінімальної пенсії. Працював так далі, доки в 2019 не розбив інсульт. Після лікарні поволі шкандибає, періодично віднімає ноги. Звісно ж, на роботу в такому стані не беруть.

От, Кирилов Сергій Олександрович знайшов свій новий дім. Все, чим ми змогли йому допомогти – дали окреме ліжечко із свіжою білизною, чистий одяг, можливість привести себе в гарний вигляд, смачну домашню їжу та спокій. Сергій Олександрович від самого початку виявив бажання допомагати іншим своїм посильним внеском. Оскільки він досі прописаний у Рівненській області, запропонували йому оселитись в притулку дружньої організації поблизу міста Рівне.

Знаємо, що дістався добре (цікавий і дивний факт в даному випадку – пан Сергій нічого не просив в дорогу, не збирав великих «торб», як часто буває, від всього відмовився; єдине бажання було… морозиво))), його гарно зустріли. Маємо величезну віру та сподівання, що бажання Сергія Олександровича втілиться, і він стане одним активних учасників великої боротьби за людські серця і душі, до якої належиш і ти!

Інші історії