Носенко Микола Миколайович

Друзі із Клінічної лікарні №2, що по вул. Попудренко, попросили прихистити Носенка Миколу Миколайовича 1951 року народження. Охайний, в ясному розумі. Має всі документи. Про те, як опинився на вулиці сам Микола Миколайович розповідає таке:

Квартиру в Києві мав на двох із старшою донькою. В минулому році моя мама захворіла і я постійно був поряд з нею, доглядав її до самої смерті. Коли повернувся назад, в Київ, в моїй квартирі вже жили чужі люди. Як дочці це вдалось, навіть не знаю.
Перший час у знайомих жив на квартирі. А потім довелось ночувати в лісі. Потім трапився інсульт, після якого мене підліковували в Жовтневій клінічній лікарні, і на П.Запорожця, а потім сюди потрапив 3 тижні назад.
Нікого з рідних, окрім дітей у мене нема. Але менша донька з сім’єю не знає, що я на вулиці, та й про те, що хворію, теж не знає.

Як так трапилось, що Микола Миколайович не зміг повернутись у власну квартиру, наразі невідомо. але докладемо зусиль, щоб допомогти йому. А поки, забезпечимо теплим комфортним притулком, повноцінним харчуванням та спокоєм.
Якщо у тебе є достатньо знань, умінь і практичного досвіду в подібних ситуаціях, ти маєш можливість допомогти відновити справедливість, прийняти участь у добрій справі. Якщо ти маєш можливість поділитись продуктами харчування, побутовою хімією – маєш можливість нагодувати потребуючих і допомогти їм у побуті.

Інші історії