Щира радість переповнює серце!

Як же приємно ділитись з гарними новинами з друзями!😃

Болтовський Андрій Вікторович 1960 року народження, який пробув з нами із червня цього року, влаштувався на роботу.

Як потрапив до нас? Розповідав, що в 2017 році, в результаті сімейного скандалу, мусив піти з дому. Перший час робив спроби помиритись, та все марно. Оскільки працював, то й мав можливість жити на роботі (тут варто зауважити, що трудовий стаж в Андрія аж із 1976 року) поки не стався перелом стегнової кістки. Спочатку залишився без роботи, а потім і жив де прийдеться, в тому числі і на вулиці. Привезли його до нас друзі, з якими ми співпрацюємо вже близько року. Все чого попросив Андрій — відновити документи та допомогти знайти роботу.

І ось вона, наша радість!!! 😃  Молимось, щоб Андрій міцно тримався вірного шляху аби не втратити заново подарований шанс!

Вся команда тішиться такими плодами! 👏💪
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Це служіння людям, які в якийсь момент життя з різних причин раптом втратили рівновагу, опору, ґрунт під ногами, сенс життя і т.д. постійно потребує фінансів. Ми завжди цінуємо кожну перераховану гривню! Тому, якщо маєш бажання допомогти підопічним ГО «Дім Милосердя Київ», не думай про те, що не маєш багато, подивись на те, що ти маєш! Часто, це значно більше ніж те, що є у них! Ділись серцем!😊❤

#ДімМилосердяКиїв #бездомні #безпритульні

Інші історії